Воскресенье, 30 Апрель 2017, 09:00
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Loading
Меню сайта
Предметы

 

Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Як Івасик рятував сосонку (за оповіданням 0. Пчілки «Сосонка»)

1.     Олена Пчілка — видатна українська письменниця. (Олена Пчілка написала багато цікавих віршів, оповідань і казок для української малечі. О. Пчілка — мати поетеси Лесі Українки.)

2.     Хлопчик Івасик — рятівник сосонки в оповіданні О. Пчілки «Сосонка». (Іва­сик живе з батьком Максимом у селі. Батько Максим зрубав сосонку задля продажу. Сосонку купили для панського свята.)

3.     Як Івасик рятував сосонку. (Пани використали сосонку на різдвяне свято і ви­кинули у двір. Івасик забрав сосонку додому і поставив у себе для того, щоб, навіть пожовкла, вона не пропала зовсім.)

4.     Як сосонка врятувала Івасика. (Івасик не зміг жити в панів і побіг додому. Він за­блукав у лісі в завірюху і зовсім пропав би, якби не сосонка, поставлена при дорозі.)

5.     Бережіть природу — вона збереже вас. (Такого висновку можна дійти, прочи­тавши оповідання О. Пчілкн. Івасик зберіг сосонку, не дав їй загинути, і со­сонка допомогла йому знайти шлях додому. Треба берегти і любити живу при­роду, тоді вона допоможе зберегти життя на землі.)

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (15 Май 2016) | Просмотров: 146 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2017