Четверг, 18 Января 2018, 23:59
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 10
Гостей: 10
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

«Красний Іванко і закляте місто»

Є така цікава казка про хлопця Іванка, якого було продано щезникам за поміч іще до того, коли він народився. Просто його матуся не знала, що саме купив у неї незнайомий чоловік, у якого вона просила допомоги. Натомість він зробив її такою багатою, що вона ніколи не знала ніяких нестатків. Іванко виріс гарною дитиною й мати сумувала, бо весь час думала про те, що доведеться віддати його щезникам.

Хлопець дізнався в Діда-Всевіда, як позбутися небажаних гостей: треба не роз­мовляти із ними, зберігати тишу. Хлопець так і зробив, нічого не відповідав, як його не допитували, і через це спали чари з принцеси, з якою він і одружився.

Це дуже цікава історія! Вона навчає непохитності у прийнятому рішенні і того, що не треба боятися нечистої сили — страшних щезників, бо їх можна побороти. А ще ця казка навчає того, що мовчання, тиша — можливо, дорожчі, ніж розмови. Взагалі, найцікавіше народжується у тиші. Має бути тихо на уроці, коли ми на­вчаємося. У тиші моя бабуся пече хліб і пиріжки — тоді у хаті смачно пахне і на­стає такий спокій, що чутно, як годинник промовляє: «Тік-так, тік-так...»

А взагалі у тиші добре думати, писати, вчити вірші. Я дуже ціную тишу!

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (15 Мая 2016) | Просмотров: 152 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2018