ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 45
Гостей: 45
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Берізка під моїм вікном (опис дерева)

У нашому дворі найпримітніше дерево — берізка. Росте вона тут з часу завер­шення будівництва будинку. Колись я байдуже проходила повз це дерево. Але од­ного разу взимку я раптом здивовано зупинилася перед берізкою. Я наче вперше побачила її розкішну крону. Вона нагадувала велику сіро-рожеву хмару з ажурно­го переплетіння тоненьких гілочок. Я довго дивилася на гілки, і мені стало лег­ко й весело, радісно, я ніби оволоділа якоюсь таємницею. Мій погляд перебігав з гілки на гілку.

Було цікаво мандрувати поглядом по кроні. Там, у кроні, метушилися птахи. З гілку на гілку перестрибували синиці, і, зрозуміло, галасували всюдисущі гороб­ці. Ось сорока примостилася на верхівці і почала розгойдуватися на гілці. Кілька разів вона тривожно застрекотіла, але пташиний народ не звернув на неї уваги, і вона, образившись, перелетіла на сусіднє дерево, звідки почала спостерігати за птахами, що сиділи на березі, зрідка по-своєму коментуючи свої враження.

З того часу я часто зупиняюсь біля цієї пташиної «альтанки», милуюся нею і подумки кажу їй: «Бувай здорова, берізонько».

Звісно, красива моя берізка і навесні, і влітку, і восени. Восени вона гарна, як ніколи. Щедро сипле берізка на землю мідяне листячко. Я піднімаю його, наче монетки, і не поспішаю розстатися з цим дивним коштовним подарунком. Беріз­ка навіть стала моїм другом, їй я можу повідати свої найпотаємніші думки і ба­жання.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 260 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

В качестве благодарности - оставьте, пожалуйста, свой отзыв о сайте на WoT и/или напишите комментарий ниже
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Allcompositions © 2018
Хостинг от uCoz