Четверг, 30 Март 2017, 20:29
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Loading
Меню сайта
Предметы

 

Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 28
Гостей: 28
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Для чого люди садять дерева? (Твір-роздум)

Коли ми закінчили четвертий клас, у нас був справжній випускний бал. Ми прощалися з першою вчителькою, початковою школою. Було багато вітань, на­путніх побажань. Мої однокласники приготували цікавий концерт, де кожен зміг продемонструвати свої таланти. Але найголовніше чекало на нас попереду, на­ступного дня. Ми заздалегідь домовилися: на честь знаменної події в нашому житті — закінчення четвертого класу — висадити деревця. Місце для майбутньої алейки шукати довго не довелося. Воно було поруч зі школою, біля спортивного майданчика. Про саджанці батьки домовилися у зеленому господарстві, і наступ­ного дня батько Поліпи Фесенко привіз у багажнику машини саджанці беріз та лип. Копати лунки нам допомагали батьки, ми з дівчатками носили воду. Садіння перших дерев за загальним рішенням довірили нашим відмінникам.

Хтось із хлопців завагався: чи приймуться деревця, чи не зламає хто? їх заспо­коїли. Деревця ми будемо регулярно поливати, навіть на канікулах, установимо чергування. Тут, біля посаджених дерев, ми потім пили чай з термосів, їли тістеч­ка, і почалася дискусія: навіщо саджати дерева? їх і так багато. Самі й відповіда­ли на свої питання.

Дерева будуть дорослішати разом із нами. Вони стануть прикрасою шкільно­го двора. У їхніх кронах знайдуть затишок птахи, а до лип під час цвітіння при­літатимуть бджоли.

Дерево — це чисте повітря й краса. Дерева, які ми посадили, роститимуть сто­ліття. І найголовніше — людина, яка у своєму житті посадила хоча б одне дерево, ніколи не зможе знищити ані кущ, ані дерево, зберігатиме природу. Якщо ти са­джаєш дерева або квіти з чистим серцем, відкритою душею, ніколи вже не запо­дієш шкоди іншим людям.

Ми домовилися по закінченні дев’ятого класу теж посадити дерева. І після за­кінчення школи також. Залишимо після себе справжню алею і назвемо її «Алеєю добра й любові».

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Май 2016) | Просмотров: 164 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2017