Четверг, 14 Декабрь 2017, 08:25
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 38
Гостей: 38
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Безквитковий горобець (із власних спостережень)

Ця поїздка метро мені особливо запам’яталася. Була зима, але, як і останні кілька зим, вона не була надто суворою. На східцях біля входу в метро стрибали горобці. Вони нікого не боялися. Щоправда, вони завдавали багато клопоту бабу­сям, що торгують насінням та горішками. Варто було хазяйкам насіння відверну­тися — горобці тут як тут. Сядуть на миску з насінням і клюють. Хазяйка грізно крикне «киш!», змахне руками, заплеще в долоні — горобці з веселим цвірінькан­ням відлетять на невелику відстань і спостерігають за жінкою, очікуючи нагоди, щоб знову поживитися насінням. Деякі хазяйки озброюються хворостиною. По­купці, що не знали про горобців-грабіжників, були здивовані: кому погрожують старенькі? Дивитися на них було кумедно.

Ми увійшли до вестибюлю метро. На той час пасажирів було небагато. Піді­йшли до турнікета і раптом почули знайоме веселе «цвіріньк». Якимось чином го­робець влетів у метро. Він метушився під сферичною стелею і цвірінькав. Цікаво, як він вилетить назовні? Тут у яскравому світлі ламп мені вдалося добре розди­витися птаха.

Шоколадного кольору голова з сірим «капелюшком» на маківці, чорна шийка й воло. Спина, крила — коричнево-бурі, низ — світло-сірий.

Ми не поспішали на платформу. Коли відійшли вбік, щоб не заважати людям, ми продовжили спостерігати за горобцем.

— Безквитковий горобець, — почули ми серед поодиноких пасажирів. Цією фразою, мабуть, хтось зажадав привернути увагу працівників метро до птаха.

Ми так і не дізналися, як горобець залишив приміщення. Але, на мою думку, все обійшлося для горобця добре.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Май 2016) | Просмотров: 86 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2017