Понедельник, 22 Января 2018, 00:32
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Краса рідної землі у віршах Павла Тичини

Красу Батьківщини може відчувати кожний, але так талановито описати її у поезії зміг би, напевно, тїїіьки Павло Тичина. З віршів поета видно, що красива природа, навколишній світ, ненька-Україна — наймиліші серцю письменника.

Павло Тичина помічає все: і струмочок, і метелика, і квітоньку, і хмарочку, — усе залишає в душі письменника свої сліди. «Блакить мою душу обвіяла», — пише митець. Читаючи поезії цього автора, ми самі начебто злітаємо до неба. Легко, з ніжністю і турботою, наче мама, автор описує рідний край. Не приховує Павло Тичина своєї любові до всього світу.

Влучно порівнює поет струмочок серед гаю із стрічечкою, метелика зі свічеч­кою. Нічого злого немає у віршованих рядках. Тільки мир, спокій, любов. І укра­їнська природа віддячує. Вона показує письменникові те, що ховається від по­гляду звичайної людини. «Ген неба край — Як золото». І справді, рідна земелька віддає сторицею, віддає золотом гаїв, сріблом струмків, діамантами небес. Купа­ється Павло Тичина, мов ластівка, у нивах. Після цих віршів починаєш помічати те, що раніше міг тільки уявляти.

Що нам заважає любити Україну, як її люблять поети? Нічого. Треба тільки посміхатись, іти назустріч природі з величезною любов’ю та повагою. Треба дба­ти про неї і тоді ніколи не зникне з-перед очей тичинівська річечка, лісочок — Українонька.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Просмотров: 156 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2018