Понедельник, 11 Декабрь 2017, 22:37
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 63
Гостей: 63
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Стався до іншого як до себе (зміст приказки «Не копай яму іншому»)

Згадується така прикра історія.

Було оголошено про традиційний загальношкільний збір макулатури. Тут у нас є свої лідери. Ніхто не міг зрівнятися у класі з «чемпіоном збору макулатури» Славкою Поліщуком. Учиться він абияк, але там, де потрібно щось зробити свої­ми руками, краще за Славку в нашому класі не зробить ніхто, всі звертаються до нього. Ось і цього разу він прийшов з двома важкими пакунками, із яких стирча­ли у різні боки старі газети, якісь товсті книжки, шматки картону. «І де він дістає цю макулатуру?» — дивувалися у класі.

Цього разу ми вирішили пожартувати зі Славки й один пакунок потайки ви­несли у шкільний двір і заховали. Славка довго журився, але нічого не вдієш. Ми його заспокоювали, казали, що то ж усього лише макулатура, чи велика в ній цін­ність! Це, видно, справа рук конкурентів.

Незабаром у школі підбивали підсумки збору паперу. Нашому класу не виста­чило кількох кілограмів, щоб перемогти у загальношкільному змаганні зі збору непотрібного паперу. Клас-переможець отримав безкоштовну екскурсію. Ось що означає приказка «не рий яму іншому» — самі себе покарали.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Май 2016) | Просмотров: 100 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2017