ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 92
Гостей: 92
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

«Наука і труд завжди разом йдуть» (зміст прислів’я)

Прагнення до науки не дозволить жити склавши руки — говорять в україн­ських селах Слобожанщини. Людина має багато читати, вчитися застосовувати здобуті знання на практиці. Тоді те, чого навчалася роками, не лежатиме мерт­вим вантажем, а даватиме користь країні. Недарма японці кажуть: той, хто ба­гато знає, той і створює. Хіба змогла б людина, яка нічого не знає, придумати метро або космічний корабель? А хіба можуть люди без спеціальної підготовки втілити у життя ці творіння людської думки? причому буває так, що зустрінеш на вулиці людину, нічим наче непримітну, і не подумаєш, що саме вона брала участь у створюванні потужної турбіни для атомної електростанції або провела
складну хірургічну операцію і врятувала життя іншій людині. Отже, річ тут не в зовнішніх даних. Звеличують людину знання, втілені у конкретних справах. Як кажуть китайці: «Розумна голова на будь-який зріст личить».

Розумна людина не зупиняється на досягнутому. Вона продовжує навчатися і вчиться все життя. Осягає все нові і нові знання у своїй справі. А ось тут дореч­не англійське прислів’я: накопичувати знання — все одно, що рахунок у банку збільшувати.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 60 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

В качестве благодарности - оставьте, пожалуйста, свой отзыв о сайте на WoT и/или напишите комментарий ниже
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Allcompositions © 2018
Хостинг от uCoz