Суббота, 16 Декабрь 2017, 09:12
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 13
Гостей: 13
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Мудрий бурий Балу

  1. Балу стає на захист Людського дитинчати. (На Скелі Рад вирішувалася доля Мауглі. Треба було підтримати Батька Вовка і не віддати Шер-Ханові дитин­чати. Балу взявся його навчати.)
  2. Балу навчає Мауглі усіх Законів лісу й води. (Мауглі стомлювався, але Балу був невблаганним. Він і Багірі пояснював, що краще він, люблячий малю­ка, наставить йому синців. Балу знав, що хлопець виживе у Джунглях тільки тоді, коли запам’ятає Владичні Слова Джунглів.)

ПІ. Балу застерігає Мауглі від спілкування з Мавпячим Племенем. (Ведмідь по­яснював своєму вихованцю, що у Мавпячого Племені немає Законів, що вони — небезпечні, підступні вигнанці і їх треба остерігатися.)

  1. Балу вирішив звернутися по допомогу до кам’яного пітона Каа. (Балу згадав, що Бандар-Логи бояться Каа, що вони тремтять, навіть почувши його ім’я.)
  2. Останні поради сліпого старого Балу перед прощанням назавжди. (Після бо­ротьби з рудими собаками Мауглі вирішив повернутися до людей. Непросто дається йому це рішення. Балу розуміє, що діється з його улюбленцем. Хоча йому боляче розлучатися з Мауглі, він нагадує слова Акели, що Мауглі сам прожене Мауглі до Людської Зграї. Потім промовляє зворушливі слова, які Мауглі запам’ятає на все життя: «...іди своїм власним слідом... Та коли тобі буде потрібна лапа, зуб, око або слово, що хутко переноситься вночі, пам’я­тай, Повелителю лісових гущавин, — Джунглі з’являться на твій поклик».)
Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (02 Май 2017) | Просмотров: 45 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2017