Пятница, 19 Января 2018, 00:02
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 8
Гостей: 8
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Як хлопці пізнавали навколишній світ (за твором Я. Стельмаха «Митькозавр із Юрківки...»

I.      Одержане завдання на літні канікули. (Вчителі, мабуть, забули, що теж були колись дітьми. Як тільки наближається літо, а з ним довгоочікувані канікули, вони намагаються так навантажити бідолашних учнів, що виконати всі завдан­ня ніяких канікул не вистачить. Сергій та Митько теж одержали завдання від вчительки ботаніки.)

II.     На відпочинок у Юрківку!

1.     Сергій та Митько. ()Сіопці ледве умовили батьків відпустити їх разом до Митькової бабусі.)

2.     Хіба змії полюбляють ховатися у сіні? (Взялися ремонтувати курінь, але Митько десь чув, що в сіні живуть змії. Треба перевірити, чи так це, бо на­вкруги така глухомань.)

3.     Повідомлення Василя про незвичайного мешканця озера. (Приїхали хлоп­ці колекціонувати комах, а виявилося, що на них чекає наукове відкриття. Озеро незвичайне, воно — помешкання чудовиська, яке іноді з’являється, але ніхто його не бачив, тільки чули пастухи, як воно жалібно мукає.)

4.     Мерщій до бібліотеки! (Цілими днями Сергій та Митько сиділи за книжка­ми із зоології. Навіть бібліотекарку здивували.)

5.     Нарешті хлопці вистежили це чудовисько, яке принесе всесвітню славу Юрківці та їм теж. (Ніч. Друзі сидять біля куреня і чекають: цієї ночі щось відбудеться, неодмінно з’явиться Митькозавр — так Сергій вирішив назва­ти цю потвору на честь друга. Ліхтарики, щоб не так страшно було. І на­решті вони почули якийсь неясний рух...)

III.     Разом завжди цікаво. (Відкриття не зробили, але стали розумними — ще б пак! — стільки книжок прочитали. А найголовніше — зрозуміли, що відкрили світ справжньої хлопчачої дружби.)

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Просмотров: 97 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2018