Пятница, 15 Декабрь 2017, 10:26
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 60
Гостей: 60
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Літній дощ (твір-опис)

я читав, що дощі бувають різні: спорий, грибний, сліпий. Як і всі, в дощ я намагався сховатися у схованці, часто дивився на нього з вікна моєї кімнати, і не дуже розумів, де який дощ. Мені подобається, як він стукає по металевому козирку під вікном, я люблю спостерігати, як танцюють краплі на цементній підлозі і перилах балкона. Стовбури дерев від рясної вологи стають чорними, а листя під ударами крапель безперервно здригаються. Я знаю, що дощі корисні для дерев, для жодної рослини. Цікаво, чи корисні дощі для кімнатних квітів?

Я вирішив перевірити.

Цей дощ збирався довго. Здавалося, він пройде осторонь. І справді, гримі­ло далі і далі від нашого будинку, хоча блакитних промоїн у небі ще не було. Хмари були густі, з фіолетовим відтінком і наче застиглими. Я виніс на балкон наші кімнатні квіти — фікус і столітник. Ледве я увійшов до кімнати, як рапто­во на вулиці застукало, загуло, зашуміло, задзвеніло. Було таке враження, нібито хтось відкрив відразу тисячі потужних душів. Я притулився до віконного скла, спостерігаючи, як наші кімнатні улюбленці мужньо протистоять стихії. Але тут я побачив, як спалахнув якийсь червоний вогник на листячку столітника. Та це ж сонечко! Шукає у квітки порятунку, сподівається, що вона своїми колючками захистить його від дощу.

Дощ ущух так само раптово, як і почався. Засяяло сонце. Я вийшов на балкон і почав шукати очами сонечко. Фікус і столітник стояли бадьорі, вмиті, наче вдово­лені собою. І, справді, вони мужньо витримали натиск дощу. А як же сонечко?

Раптом в око впала червона блискуча спинка знайомого жука. Сонечко по­важно повзло на одному з листків столітника, який дав йому надійний затишок. Сонечко підповзло до краю листка, розкрило крильця, на мить застигло — і зле­тіло вгору.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Май 2017) | Просмотров: 65 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2017