ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 47
Гостей: 47
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Сорока-фігуристка (твір-розповідь з елементами опису)

На зимових канікулах я виїжджаю до бабусі у село Шляхове. Дві години ав­тобусом, і ми на місці. Автобус іде далі, а ми деякий час стоїмо, ніби звикаючи до тиші і милуючись навколишньою красою приводи.

Шляхове — старовинне слобожанське село. Його оточують ліси, є в ньому і варте уваги місце — ставок. У зимову пору хлопці перетворюють його замерзле водяне дзеркало на ковзанку. Вони сумлінно прибирають сніг з льоду, грають у хокей з піайбою або просто ковзають, сміючись, жартуючи.

Дуже сподобався цей ставок і мені.

Я запам’ятав одну історію, яка трапилася на цьому ставку.

Був дивовижний ранок. Сонце тільки-но підбилося. Темно-зелені сосни, що оточували ставок, здавалися особливо величними. їхні коричневі стовбури у промінні здавалися мідними. Хлопці на лід ставка ще не повиходили, він був вкритий тонким шаром інею і здавався матовим. Я взув ковзани і збирався вже спуститися з пологого берега на лід, але мене випередила сорока. Вона сплану­вала на лід і декілька метрів проїхала по ньому. Я захопився: який це красивий птах. Строкате чорно-біле оперення; довгий чорний із зеленим блиском хвіст раптом ефектно розвернувся віялом. Але ось сорока спурхнула і тільки її бачи­ли. Тут її приклад наслідувала інша сорока. За нею приземлялися на лід ще три або чотири. Що б це означало? Може, змагаються, хто довше проїде по льоду? А може, вирішили зайнятися фігурним катанням? Треба й міру знати, я теж хочу вийти на лід. А ось вже й хлопці підходять.

Я рішуче ступив на лід, розігнався і поїхав. Сорок і слід охолонув. Лише над моєю головою пролунала їхня тріскотлива бадьора пісня. «Нібито музичне су­проводження», — подумав я. Але фігурним катанням я не захоплююсь.

А може, сороки просто глузували з мене? А втім — байдуже. Я мчав по льо­ду, не відчував морозу, мені було легко, приємно і добре.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 65 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

В качестве благодарности - оставьте, пожалуйста, свой отзыв о сайте на WoT и/или напишите комментарий ниже
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Allcompositions © 2018
Хостинг от uCoz