ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 85
Гостей: 85
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Порівняльна характеристика Федька і Толі (за оповіданням Володимира Винниченка «Федько-халамидник»). Що вирізняє Федька з кола його друзів-однолітків?

0.     Походження Федька та Толі. (Федько був сином бідних робітників, Толя — син хазяїна того будинку, де жила Федькова родина.)

1.     Непосидючість Федька і делікатність Толі. (У Федькові ніби біс вселився. Він був непосидючим, любив бешкетувати, лазити по дахах будинків або си­діти на воротях. «Спокій був його ворогом». Толя ж був дитиною ніжною, смирною, соромливою. На вулицю виходив завжди чистеньким, посміхаю­чись своїми невинними синіми очима.)

2.     Стосунки з батьками. (На Федька часто скаржилися його однолітки, і батько, прийшовши з роботи, часто його бив. «Вибивши «сибіряку», батько вийма з кишені дві або три копійки й дає йому» за те, що завжди говорить правду. Толина мати мало не непритомніла, бачачи, що її син водився з Федьком. Толя завжди починав плакати і говорити, що в усьому винен Федько.)

3.     Благородство Федька і підлість Толі. (Федько врятував Толю, допомігши йому з крижини вибратися на берег. А потім, бачачи переляканого Толю, може, вперше збрехав, взявши на себе вину. Толя ж тулився до матері, яка милувала його і жаліла. Він сказав, що Федько пхнув його на кригу. Через Толю покарали безвинного, через Толю Федько застудився і помер. А Толя ще у бідної Федькової матері виманив чижика.)

4.     Моє ставлення до хлопців. (Мені подобається Федько своєю правдивістю, від­вертістю, готовністю прийти на допомогу у скрутну хвилину. Шкода, що він помер. А байдужий до чужого горя безсердечний і брехливий Толя живе.)

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 133 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

В качестве благодарности - оставьте, пожалуйста, свой отзыв о сайте на WoT и/или напишите комментарий ниже
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Allcompositions © 2018
Хостинг от uCoz