Вторник, 12 Декабрь 2017, 02:48
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Образи Митька і Сергійка - героїв повісті Я. Стельмаха «Митькозаври з Юрківки...»

I.      Нерозлучні друзі Митько і Сергійко. (Хлопчики не дуже успішно закінчили п’ятий клас і перейшли в шостий. На літні канікули вони отримали завдання зібрати гербарій, але і не збиралися цього робити. У вересні хлопці знайшли вдома якийсь гербарій, підписали його і здали. Як виявилося, цей альбом старший брат Митька взяв у приятеля, а той теж взяв його на роботі на два дні. Був великий скандал, Митькові дісталося від брата, а в школі вчителька ще довго згадувала цей випадок.)

II.     Стосунки між друзями. (У дружбі двох хлопчиків Митько верховодив. Це саме він придумав поїхати на канікули до бабусі, він приготував цілу про­мову, яка повинна була переконати батьків відпустити їх у село. Митько показав Сергійкові озеро і запропонував залишатися в курені в лісі на ніч. Сергійко спокійніший, він підтримує всі ідеї свого друга і допомагає реалізо­вувати їх.)

III.     Сміливість хлопчиків. (Митько та Сергійко міські жителі. їм треба було вия­вити неабияку відвагу, щоб залишитися вночі в курені біля озера. Серед лісу, за три кілометри від села хлопчики вистежували чудовисько, чергували біля вогнища. Звичайно ж, вони боялися невідомих нічних звуків, але підтриму­вали один одного і не кидали в біді.)

IV.     Взаєморозуміння друзів. (Митько і Сергійко ніколи не сварилися, хоча іноді між ними виникали непорозуміння. Якось хлопці нагадали один одному про їхні проблеми в школі: про Сергійкову трійку з фізкультури, про сині лис­точки в альбомі Митька. Але не дуже приємна розмова закінчилася тим, що хлопці розсміялися, і настрій для сварки одразу зник.)

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Май 2017) | Просмотров: 29 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2017