ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 80
Гостей: 79
Пользователей: 1
Admin

Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Уславлення цивілізації в міфі про Прометея

I.      Давньогрецькі міфи про богів. (У сиву давнину люди жили серед ворожої їм природи. Вони не могли пояснити явища, стихійні лиха, зміни пір року, а лише відчували на собі силу природи. Греки придумали богів, створили про них міфи, у яких дали пояснення усьому таємничому і загадковому.)

II.     Прометей — герой, який вивів людей із темряви.

1.     Життя людей за правління Крона. (Титани не звертали увагу на смерт­них. Не цікавився їхнім життям і верховний бог Крон. Люди жили в тем­ряві, не знали ремесел, гинули від голоду. У них не було бажань, вони не мали надії на майбутнє.)

2.     Подвиг Прометея. (Подвиг Прометея не тільки в тому, що він дав людям вогонь. Найголовніше те, що він вивів людей на шлях цивілізації, дав їм знання, вміння, навчив не боятися сил природи, а використовувати їх на свою користь.)

3.     Зміни у житті смертних. (Прометей озброїв людей знаннями, що зробило смертних сильнішими і незалежними від волі богів. Люди навчилися реме­сел, зуміли побудувати швидкі кораблі під вітрилами, навчилися обробляти землю так, що були забезпечені їжею і могли не боятися посухи чи злив.)

III.     Титанічний подвиг людства. (Тисячі років людство боролося за виживання. І раптом сталося диво — на якомусь етапі життя змінилося різко і безпово­ротно. Знання розширили горизонти людської свідомості. Давні греки при­писували це перетворення зусиллям титана Прометея, який своїм подвигом зберіг життя усім смертним на землі. Та, звичайно, цей титанічний подвиг звершило саме людство.)

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 61 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

В качестве благодарности - оставьте, пожалуйста, свой отзыв о сайте на WoT и/или напишите комментарий ниже
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Allcompositions © 2018
Хостинг от uCoz