Пятница, 15 Декабрь 2017, 10:26
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 60
Гостей: 60
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Мудрість і досвідченість батька у байці Езопа «Хліборобові діти»

І. Герої байки. (Байка «Хліборобові діти» відрізняється від інших байок тим, що тут діють не звірі, а люди. Мова йде про сім’ю хлібороба, у якій діти не мирилися між собою.)

3.       Занепокоєння батька. (Старий хлібороб був занепокоєний тим, що його діти не дружать між собою. Він умовляв їх, але слова не допомагали. І тоді бать­ко вирішив вплинути на них ділом.)

III.     Батькове завдання. (Хлібороб наказав дітям принести в’язку різок і наказав зламати її. Як не силкувалися діти зробити це, нічого в них не вийшло. І тоді батько розділив в’язку на окремі прутики. Діти легко справилися із за­вданням.)

IV.     Мудрість хлібороба. (Батько прожив довге життя і добре знав, що дружній сім’ї не страшні ніякі вороги. Але коли члени родини сваряться між собою, не підтримують одне одного, то їх можна легко перемогти. Досвідчений хлі­бороб не словами, а ділом показав своїм нерозумним дітям значення єдності, дружби і взаємодопомоги для родини.)

V.       Притчевість байки. (Байка «Хліборобові діти» має дуже багато спільного із притчею. Занепокоєність батька, його неспокій щодо благополуччя в сім’ї, — це реальність, яка може бути у великій родині, де вже не діють слова. А ось рішення батька — це вихід із подібного стану. Хлібороб учинив мудро, вико­риставши дію, а не слова.)

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Май 2017) | Просмотров: 50 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2017