Пятница, 19 Января 2018, 00:03
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Дитинство Антуана де Сент-Екзюпері

Його повне ім’я Антуан Жан-Батіст Марі Роже де Сент-Екзюпері. У дитин­стві батьки звали його Тоніо. Коли виріс, товариші називали його Сент-Екс.

Про рід Сент-Екзюпері згадується в історичних хроніках ще XVIII століття. Члени старовинного графського роду служили Франції і королю. Правда, коли 1900 року народився Тоніо, його батько був лише страховим агентом в Ліоні.

У сім’ї було п’ятеро дітей. Батько помер, коли Тоніо виповнилося чотири роки, але вдову з дітьми підтримали багаті родичі, і сім’я не бідувала. Дитинство нащадків графського роду минало в старовинних маєтках бабусі і рідної тітки.

Антуан ріс у спокійній атмосфері любові, затишку, доброзичливості. Він по­любляв бавитися серед зелені парків, залазити на віковічні дерева, грати в роз­бійників під стінами старовинних замків. Дорослі не силували його займатися чимось одним, давали можливість вільно розвиватися. Хлопчик ріс фантазером і забіякою. Його енергії вистачало на всілякі пустощі, але разом з тим він полюбляв мріяти, був дуже вразливий і сором’язливий. У школі однолітки називали його лунатиком через те, що він часто задумливо дивився в небо. Антуан сердився, ки­дався в бійку і тому мав у табелі успішності з дисципліни найнижчі оцінки. Та й у навчанні хлопець не виявляв себе вундеркіндом: старанно вчив тільки ті предме­ти, які подобалися, а на інші майже не звертав уваги. Слово «треба» не мало над ним сили, а тому поряд з найвищими балами з математики, латини, французької словесності мав найнижчі з історії, географії та природничих наук.

Численні високоповажні дядьки, тітки, бабусі вважали Антуана та його бра­та і великого приятеля Франсуа шалапутами, з яких ніколи не вийде чогось пут­нього.

Мати не знала, що вже й робити з неслухняними синами. На сімейній раді було вирішено, що хлопців треба відправити до Швейцарії, в коледж, подалі від люблячих тіточок, які балували братів, а потім жалілися на їхню поведінку.

Сумно було братам Сент-Екзюпері прощатися з рідними місцями, де мину­ло їхнє дитинство. Але вони точно знали, що попереду їх чекає цікаве життя, де треба буде все вирішувати самостійно.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Просмотров: 66 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2018