ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 19
Гостей: 19
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

«Катерина» Т. Г. Шевченка (твір-опис за картиною)

Ґеній Т. Г. Шевченка втілився не тільки у поезії, але і в живописі. Шевче­нківські картини заслуговують на увагу не менше, ніж його вірші. Мені подо­бається, як Шевченко намалював свою улюблену героїню — Катерину.

Катерина — звичайна українська дівчина. На ній біла сорочка, червоний фартух, спідниця. її голову прикрашає червона стрічка з квітами.

Йде дорогою вродлива українка. Ступає повільно босими ногами. Нахилила голову, опустила очі. Руками взялася за край фартуха. Здається, ш;об витерти сльозу. Шевченко майстерно намалював, як Катерина переживає своє горе. Дів­чина зображена одразу після зустрічі з москалем, якого вона кохала, який її зрадив. Москаль також є на картині. Він їде верхи, поганяючи свого коня, і обертається, ш;об подивитись на Катерину. Він позаду, і його обличчя погано видно. Але по обличчю дівчини стає зрозуміло, ш;о вона покинута назавжди.

Якийсь чоловік у білому одязі сидить на дорозі, грається маленьке цуценят­ко, росте велике дерево, на задньому плані стоїть млин. Нічого не бачить Кате­рина. Опустивши руки і нахиливши голову, йде вона дорогою.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 7 | Теги: картиною), Катерина, (твір-опис, Шевченка | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

В качестве благодарности - оставьте, пожалуйста, свой отзыв о сайте на WoT и/или напишите комментарий ниже
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Allcompositions © 2018
Хостинг от uCoz