ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 29
Гостей: 29
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Яке місце посідає прекрасне у моєму житті (твір-роздум)

Краса! Без цього людині було б тяжко жити. «А з чого саме складається краса?» — запитуєте ви себе. Природа, яка навколо нас, яка допомагає відчути себе наодинці, є красою. Відчути смак живої природи. Випити з річки живлю- чої води. Покуштувати розмаїття ягід, яке дарує нам природа. Мені подобаєть­ся доглядати за квітами. Догляд за ними поліпшує мені настрій.

Красою є також музика, яка може когось заспокоїти, когось збентежити. Коли чуєш яку-небудь музику, завжди з’являється якийсь образ, пов’язаний із цією мелодією. Людей багато, і тому у всіх різні уподобання в музиці. Пашим бабусям та дідусям подобається ніжна, повільна, м’яка музика, бо вона нага­дує їм молодість. Під музику, яка нагадує війну, вони плачуть. Коли ми гуля­ємо в лісі, ми можемо насолоджуватись мелодійним співом птахів.

Красою ми називаємо також живопис. Якщо ми потрапляємо до художнього музею, особливо до картинної галереї, то можемо побачити, як чітко художник передає настрій і внутрішній світ людини. Пе кожна людина має такий талант.

Всю цю красу нашого життя я все ж таки ставлю на друге місце, тому що на першому місці для мене завжди буде духовна краса людини. Така краса прита­манна моїй родині і близьким мені людям.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 6 | Теги: житті, прекрасне, місце, (твір-роздум), Яке, посідає, моєму | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

В качестве благодарности - оставьте, пожалуйста, свой отзыв о сайте на WoT и/или напишите комментарий ниже
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Allcompositions © 2018
Хостинг от uCoz