ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 29
Гостей: 29
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Чи потрібний спорт школярам? (замітка в газету)

Інколи від моїх однокласників можна почути, що спорт школярам не потріб­ний. Вони вважають, що спортом повинні займатися лише спортсмени та ті, що збираються ними стати. А звичайним хлопцям та дівчатам спорт ні до чого.

Але я з такою думкою не можу погодитись. Впевнений, що спорт потрібний кожній людині. Дорослі, які переконалися в цьому, називають спорт своїм другом. Вони кажуть, що спорт допомагає їм у житті. На стадіонах, у басей­нах, у тренажерних залах, на бігових доріжках часто можна побачити людей, які не є професійними спортсменами. Тут бувають інженери, лікарі, вчителі, шофери, продавці, перукарі, представники інших професій. Спорт допомагає їм бути сильними, здоровими, красивими, витривалими.

Фізична підготовка потрібна не лише дорослим, але і нам — школярам. Адже наш організм тільки розвивається. Довге сидіння на уроках, за домашніми за­вданнями призводить до перевтомлення. Усім відомо, що втомлена людина втра­чає працездатність. Саме спорт може допомогти нам у цю хвилину. Чередування розумової праці з фізичними вправами переможе втому. А щоденна ранкова фіз­зарядка, годинне заняття спортом вдень загартують і зміцнять наш організм. Школяр, що регулярно займається спортом, стає сильним, здоровим, спритним, дужим, витривалим. Він легко впорається і з розумовою, і з фізичною працею. Помічено, що такі учні добре уміють планувати свій час і тому багато встигають.

А ще спорт — це здоров’я. Зміцнена спортом людина рідко хворіє. Якщо навіть хвороба трапиться, то загартований організм швидко її подолає.

Я вважаю, спорт просто необхідний нам, школярам.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 17 | Теги: спорт, (замітка, газету), школярам?, Потрібний | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

В качестве благодарности - оставьте, пожалуйста, свой отзыв о сайте на WoT и/или напишите комментарий ниже
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Allcompositions © 2018
Хостинг от uCoz