ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 24
Гостей: 24
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Радість моя, пісня (оповідання з обрамленням)

Цю історію розповіла мені моя бабуся. Трапилось це одразу після війни. Бабуся була тоді ще молодою дівчиною і жила у невеличкому селі.

у селі була школа, але під час війни її зруйнували фашисти. І ось бабусині односельці вирішили відбудувати школу, ш;об першого вересня діти змогли почати навчання. Дорослим на будівництві допомагала молодь. Серед юнаків та дівчат знаходилася і моя бабуся. Техніки майже не було. Все доводилось робити рука­ми. Працювати було важко, і люди дуже втомились.

Якось після тривалого робочого дня люди сиділи біля майже добудованої школи і мовчки дивились на власну роботу. Усі дуже втомились і хотіли відпо­чити хоч трохи. Раптом серед тиші почувся голос. Зазвучали перші слова зна­йомої всім пісні. Це була українська народна пісня «Розпрягайте, хлопці, ко­ней». Пісню підхопили всі й доспівали до кінця. Вона наче надала людям сили, і втоми як не бувало. Хтось запропонував попрацювати ш;е. Через кілька хвилин робота тривала.

З того часу ця пісня є улюбленою для моєї бабусі.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 19 | Теги: радість, обрамленням), пісня, Моя, (оповідання | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

В качестве благодарности - оставьте, пожалуйста, свой отзыв о сайте на WoT и/или напишите комментарий ниже
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Allcompositions © 2018
Хостинг от uCoz