ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 25
Гостей: 25
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Зустріч у лісі (твір-оповідання з обрамленням)

Одного разу ми з подругою та з її батьком прогулювалися лісом. Час набли­жався до вечора, і ми вирішили, трохи посидівши, іти додому. І ось раптом ми з подругою мало не крикнули з переляку. У куш;ах, за декілька метрів від нас, промайнула сіра вовча спина і ми побачили, як вовк, величезний, сірий, побіг вперед лісом, наче не помічаючи нас.

Я була дуже здивована і налякана, але батько подруги Олександр Степано­вич заспокоїв нас: «То був не вовк, просто собака, схожий на вовка». Тоді, заспокоївшись, я запитала, чому цей собака тут гуляє, так далеко від людей. І Олександр Степанович розповів мені таку історію...

Була зима. Лісничий, ш;о наглядав за цим лісом і жив неподалеку, йшов рано-вранці на риболовлю і вирішив по дорозі зайти до лісу, подивитись, як там справи. Вже виходячи з лісу, чоловік почув тихеньке скавчання. Він при­слухався. Скавуління лунало з-за величезного, припорошеного снігом дерева. Лісничий поспішив туди і за деревом в снігу він побачив мале цуценятко, ш;о дуже змерзло. Чоловік, не гаючи часу, схопив його, заховав у рукавицю і швид­ко побіг додому.

Прибігши, він поклав цуценя і почав його гріти. Цуценятко зігрілося, вижи­ло. Лісник його вигодував, виростив. Виріс з маленького кволого цуценяти вели­чезний сірий собака, ш;о назавжди залишився вірним ліснику, який врятував його від смерті. Живе цей пес з лісником, а вдень гуляє лісом. Його всі знають і ніхто не боїться. А звуть його просто — Вовк, бо дуже він схожий на нього.

Почувши цю історію, ми з подругою ш;е трохи посиділи, а потім раді і ш;ас- ливі за Вовка пішли додому. І всю дорогу я думала про те, як добре, ш;о на світі є такі люди, які люблять, охороняють тварин і в скрутну хвилину допомага­ють їм.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 34 | Теги: лісі, (твір-оповідання, зустріч, обрамленням) | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

В качестве благодарности - оставьте, пожалуйста, свой отзыв о сайте на WoT и/или напишите комментарий ниже
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Allcompositions © 2018
Хостинг от uCoz