Пятница, 19 Января 2018, 00:03
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 8
Гостей: 8
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Жіночі постаті у романі В. Скопа «Айвенго»

1.     Роль образу жінки у романі. (Кожна жінка втілює в собі риси того часу, в якому живе. Завдяки їй ми дізнаємося, що було в характері жінки на першо­му місці — любов чи корисливість. Які риси характеру жінки далекої давнини притаманні нашій сучасниці.)

2.     Леді Ровена — холодна аристократка. (Красуня, непорушна, наче статуя. Ко­ролева Краси на турнірі. Айвенго кохає величну Ровену. Вона нічого не робить задля нього. Вона розуміла, що Айвенго мріяв про Ребекку, але й знала, що їм разом ніколи не бути — різне соціальне походження. Вона, незважаючи на свою холодність, ревнувала Айвенго до Ребекки, бо знала, що навіть у шлюбі з нею він пам’ятатиме Ребекку.)

3.     Ребекка — дочка Ісаака із Йорка. (Неперевершена красуня, юдейка, дочка з народу. Це вона виходила хворого Айвенго. Вона добре запам’ятала уроки Міріан, найкращої лікарки її країни. Вона власноруч обмиває рани Айвенго, умовляє батька, щоб лицар перебував у їхньому домі. Старий Ісаак розумів, що лицар Айвенго не може перебувати в домі юдея, але погодився, не відмо­вив дочці. Ребекка кохає Айвенго, а він кохає її. Це він виходить на турнір із Бріян де Буа-Гільбером, щоб врятувати від страти чудову жінку.)

4.     Благородна полонянка Ульріка. (Майже божевільна Ульріка нагадує, що і в ній ще живуть почуття честі і гідності. Колись Фрон де Беф взяв її у полон. Нікого з рідних у неї нема. З нею поводяться, як з рабинею. Це вона влашто­вує пожежу у замку і впускає до нього воїнів з лісу — сподвижників народного месника Локслі.)

5.     Жінка — втілення щирості й кохання. (Жінка підкреслює кращі риси тих чоло­віків, які знаходяться поруч. Жіночі образи несуть на собі відбиток свого часу.)

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Просмотров: 323 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2018