Воскресенье, 21 Января 2018, 08:34
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 8
Гостей: 8
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Чи цікаво ми живемо? (Твір дискусійного характеру)

На перший погляд, кожен мій шкільний день схожий на інший. Уроки, шко­ла, дім, де знову заняття за письмовим столом. Потім — телевізор або комп’ютер, спілкування з товаришами у дворі. Щось особливе пригадати важко. Проте друзі на нудьгу не скаржаться.

А я подумав: що означає жити цікаво? На цю тему нещодавно у нас була класна година — дискутували. Запитали, наприклад, Микиту Бєлова, що цікавого відбува­ється в його житті. Микита сказав, що для нього кожен день приносить щось не­сподіване, а значить — той день цікавий. А ще хлопець відкрив у собі здібності.

— Тільки не глузуйте з мене, — попередив нас Микита, — бо більше нічого не казатиму. Я захопився ліпленням з пластиліну. А почалося все з того, що треба було допомогти Семену, моєму молодшому братові, виліпити двох казкових ге­роїв — Вовка та Лисицю. Захопився сам і Сеньку теж заохотив. А тепер без плас­тиліну себе не уявляю. У мене вдома ціла колекція наших робіт. Якщо схочете, дещо принесу, покажу.

Виявилося, що мої однокласники відкрили у собі якісь таланти і розвивають їх.

Степан Мамонтов вчиться грати на акордеоні — на шкільних концертах його можна почути. Катерина Романова малює і пише вірші — вона навіть ілюструє свої твори. Настя Рудич співає.

Я не відкрив у собі жодної здібності, але я не вважаю, що моє життя неціка­ве, похмуре.

По-перше, мені цікаво вчитися у школі. Готуючи уроки, я користуюся Інтер- нетом. Є в моїй домашній бібліотеці словники, енциклопедія.

По-друге, раз на місяць ми з батьками йдемо до театру. Особливо мені подо­баються вистави у театрі ляльок.

По-третє, разом із батьком займаюсь зимовим купанням у річці. Ось вже пішов другий сезон, як я «моржую». А хіба життя моїх батьків не цікаве? Батько грає на гітарі й співає, сам написав кілька пісень. Мама — чудовий кулінар, і на свята нас балує диво-кулінарними новинками. Одне слово, людина сама знаходить собі за­няття до душі. І тільки від неї залежить, як пройде її день — нудно чи ні.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Просмотров: 253 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2018