Пятница, 19 Января 2018, 21:48
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 10
Гостей: 10
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Вітчизна і мати - синоніми ніжності й синівської любові Василя Симоненка

Скільки років наш народ не знав своєї історії, багатьох талановитих письмен­ників, які пожертвували собою з любові до рідного народу. До таких поетів нале­жить і Василь Симоненко. Неповних двадцять дев’ять років прожив поет, але за­лишив у спадок стільки, що вистачить на життя багатьох поколінь.

Безумовно, творчість В. Симоненка виділяється яскравим променем на тлі по­езій 60-х років. Любов до України у нього — це любов сина-патріота, який з по­вагою дивиться на світ. Її образ в поезіях В. Симоненка асоціюється з образом матері, яка дала йому крила до зльоту, снагу, художні барви.

Мене глибоко вразила поезія «Лебеді материнства», яка художня доверше­ність! Поет стверджує, що не може бути життя без вірності матері, мові, рідній землі, бо людина починається з колиски і материнської пісні. Читаючи поезію, бачиш відгомін народних традицій, українського колориту:

Заглядає в шибку казка сивими очима.

Материнська добра ласка в неї за плечима.

Так, мати — одна у світі, як і Батьківщина, якої теж не можна вибирати. Запала в душу також поезія «Ти знаєш, що ти — людина?» У ній поет занепо­коєний долею людини, він прагне до того, щоб кожен відчув свою гідність, власну значущість. В. Симоненко закликає читача замислитися над своїм місцем у житті, над своїм правом на щастя:

Більше тебе не буде.

Завтра на цій землі Інші ходитимуть люди...

Добрі, ласкаві й злі.

На жаль, немає можливості пізнати всю поезію обдарованої людини. Але не померкла з роками поетична зоря В. Симоненка. І сьогодні вона горить ясним світлом. Його творчість живе, відкритий шлях до наших сердець, до народу, до України, яка навіки увінчала поета своєю любов’ю.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (17 Октября 2016) | Просмотров: 114 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2018