Суббота, 16 Декабрь 2017, 09:13
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 11
Гостей: 11
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Змалювання природи у повісті «Захар Беркут»

Природа у повісті І. Франка «Захар Беркут» має яскраво виражений прикар­патський колорит. Густі смерекові ліси, голос вівчарської трембіти на далекій полонині, орел-беркут, — усе це створює картину різнобарвної прикарпатської природи.

У повісті природа виступає не лише тлом подій, вона сумує і радіє разом з людьми, хвилюється за їхню долю. Коли тухольці покидають рідне село, «за- сумувалась і стара липа на коннім майдані за селом, а ревучий водоспад, пере­ливаючись у кармазинових променях заходового сонця, непорушним, кровавим стовпом стояв над опустілою тухольською кішловиною».

Іван Франко майстерно показав неспокій у природі, яка ніби відчувала на­пад ординців. Ліси тихо шепотіли, земля глухо стогнала, незліченні зграї птаства з’явилися над Тухлею, очікуючи на криваву битву.

Ворожий набіг ординців письменник порівнює з осінньою повінню. Це по­рівняння не випадкове. У статті до газети у 1886 році І. Франко писав, що руй­нування, заподіяне в Галичині повінню, нагадують татарські набіги. Рукою спостережливого художника намальована у повісті пожежа. Твір рясніє висо­кохудожніми описами Карпат, чудовими тухольськими пейзажами, картинами просування й загибелі ворога.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (02 Май 2017) | Просмотров: 89 | Рейтинг: 1.5 /2
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2017