ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 86
Гостей: 86
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

«Айвенго» - історичний роман

I.      Автор роману «Айвенго» — Вальтер Скотт. («Айвенго» — один з найважливі­ших романів у творчості Вальтера Скотта, письменника-романтика. Він при­свячений боротьбі саксів проти поневолення та встановлення влади норманів.)

II.     Дійові особи роману. (Персонажами роману є англосаксонські володарі Се- дрик і Ательстан, син Седрика — юний лицар Айвенго, вихованка Ровена, норманські феодали і лицарі Фрон де Беф, де Буагільбер і де Мальвуазен, селяни-раби Гурт і Вамба, абат Еймер і монахи, король Річард Левове Серце, єврей Ісаак та його дочка Ребекка.)

III.      Основні риси характеру хороброго лицаря Айвенго. (Як справжній лицар Айвенго відзначається хоробрістю, чесністю, відданістю, відвагою, справед­ливістю, любов’ю до вітчизни та прекрасної дами.)

IV.     Образи жінок у «Айвенго». (Горда і сильна красуня Ровена воліє вмерти, але ніколи не належати ворогам. Ребекка — вірна дочка свого народу. Покора та зрада Ульріки ламають їй життя, призводять до смерті.)

V.       Персонажі з народу. (Шут Вамба, раб Гурт, Робін з Локслі — носії кращих людських якостей: вільнолюбства, сміливості, справедливості, вірності, честі й гідності.)

VI.     Лицарі принца Джона. (Де Буагільбер, Фрон де Беф, де Мальвуазен — уосо­блення найгірших людських якостей).

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 66 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

В качестве благодарности - оставьте, пожалуйста, свой отзыв о сайте на WoT и/или напишите комментарий ниже
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Allcompositions © 2018
Хостинг от uCoz