Среда, 13 Декабрь 2017, 03:40
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Погляд А- Азінова на освіту майбутнього (за твором «Фах»)

Освіта — справді істотна проблема. Зараз здобувається стільки знань, що пе­ресічна людина не має змоги опанувати їх. Отже, перед людством небезпека пе­ревиробництва знань.

Але ідея, яку розглядає письменник, навіює жах. Виходить, що дитину, як цеберко, наповнюють розчином знань. Нехай так. Нехай це були б базові знан­ня на зразок таблиці множення. Але їй в голову вкладають повний і незмінний блок знань з якоїсь там галузі і жодним звуком не натякають на можливість по­повнювати чи змінювати цей обсяг.

Світ, змальований Азімовим, є тоталітарним, держава контролює навіть ви­бір фаху, майбутнє, розвиток особистості. Прикметник «дипломований» — для Д}фнів, які вважають себе вітьними їхати куди їм заманеться, хоч і знають, що ніколи не матимуть для цього грощей. Велика воля!

Скажете, це через те, що не всі люди мають здібності. Нехай так. Але ж і ге­ніальний Джордж під постійним наглядом Служби Безпеки, її секретний агент вдень і вночі поруч, її агенти супроводжують Джорджа-втікача повсюди.

Ні, погане майбутнє! Погана система освіти та виховання, створена для зомбування людей. Та найбільщої трагедії Азімов не показав: то трагедія Хей- лі Омейні та подібних. Вони знають, що вони не здатні. Вони бачать геніїв. Що відчувають вони через це?

Ні, людина має право на помилку у виборі життєвого щляху. Тоді вона зна­тиме, що обрала хибний щлях, але може спробувати ще, доки живе. Ніхто не має право відібрати в мене мій вибір, з восьми років виголосивщи мою прина­лежність до людей якогось ґатунку.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (03 Октябрь 2017) | Просмотров: 17 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2017