ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 25
Гостей: 25
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Чому я люблю читати науково-фантастичні твори

Чесно каж5ши, я б не сказав, що таки люблю.

Є твори, які мені дуже подобаються, але, на жаль, зараз видається багато друкованого мотлоха, який може тіїгьки відвернути від читання науково-фантас­тичної літератури і книжок взагалі. Або вибити останні думки про реальний світ, підмінивщи їх маячнею про зоряні імперії та галактичні війни.

У моїй уявній бібліотеці чітьне місце посідають книги І. Єфремова «Туман­ність Андромеди» та «Сог кегрепїів». Це чудові твори, які змупіують повірити, що люди зрещтою позбавляться тваринної жорстокості і дійсно стануть братами не лище між собою, а й з жителями ішпих зоряних світів.

Поряд поставлю книги братів Стругацьких «Ненаселений острів», «Важко бути богом», «Спроба до втечі». У них розповідається про відповідальність лю­дини за життя всього світу — і не тому, що вона супермен, а тому, що інакше вона — просто ссавець, а не розумна істота. Але бути людиною ще важче, ніж бути богом. Адже найбільші випробування чекали на Хела Брега не у космічно­му просторі, а вдома, на Землі. У романі С. Лема «Повернення з зірок» показані страшні та непередбачувані результати експериментів над людством. За допомо­гою щеплень на планеті знищена агресія. Але знищення пекла призвело до зни­щення раю. Найгірше ж те, що нові покоління навіть не підозрюють, що колись людина вміла ненавидіти і палко кохати. А тепер — «сю-сю! Повік-віки сю-сю». Так каже один із астронавтів, що повернувся на бетризовану Землю. І до зірок вже більше не літають...

У книзі А. Азімова я залишив багато закладок. Читаю і перечитую «Сталеві печери», «Я, робот». Вірю, що людство зможе вийти зі сталевих печер індустрі­альних міст, що всі історії про заколот роботів і кінець людства на забрудненій Землі — це лише дурний сон розуму.

Зараз читаю повість Р. Бредбері «451 градус за Фаренгейтом». У ній йдеться про світ, де читання є державним злочином, зберігання книги — антидержав­ним учинком, а стіни замінені телевізійними екранами. Оце й зараз у сусідній кімнаті працює телевізор, йде якась «гумористична» програма. А щоб телегляда­чі знали, де сміятися, вмикають запис реготу — підтримуй тобто!

Якби була моя воля, всюди б вивісив гасло «Вимкни телевізор — розкрий книгу».Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (03 Октября 2017) | Обновлено | Просмотров: 42 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Имя *:
Email *:
Код *:

Allcompositions © 2018
Хостинг от uCoz