Среда, 13 Декабрь 2017, 03:38
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Біля Кара-Дагу (твір-опис)

Я вважаю, що найкрасивіше місце в Криму — біля Кара-Дагу. Море там синє-синє і дивовижно прозоре. Я пірнала тільки з розплющеними очима, ди­вилась на таємничі водорості, на швидкі рухи різнокольорових рибок...

Були ми й на Біостанції. Там є величезний дельфінарій з дельфінами та мор­ськими котиками. Це правда, що дельфіни розуміють людей і самі розмовляють. Дельфін Малюк, котрого ми особливо полюбили, завжди виконував наші про­хання: обертався у воді, підстрибував, хапав на льоту рибу. Іноді щось довго нам «розповідав». Якщо був чимось незадоволений, плив від нас геть і не з’являвся, хоча ми й ласкаво його підзивали. А пливучи від нас, обов’язково оббризкував нас водою з ніг до голови.

У Тихій бухті побудоване містечко у ковбойському стилі. Де ковбої, там і коні. Нам часто дозволяли їздити верхи. Гадки не мала, що коні — таке диво! Це незвичайно красиве видовище, коли кінь купається! Мені ще й до сьогодні це іноді сниться.

А яке щастя сидіти на березі та слухати море! Дивитись, як темнішає профіїгь Кара-Дагу, як повільно згасають фарби моря.

Наступного року я обов’язково знову поїду до Коктебеля.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (03 Октябрь 2017) | Просмотров: 23 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2017