Среда, 13 Декабрь 2017, 03:42
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Рослинний світ України (твір-розповідь)

Для кожного з нас краса природи пов’язана перш за все з пейзажами рідного краю — того куточка землі, де народився, де мамина колискова закарбовуєть­ся назавжди у пам’яті, серці, душі незабутніми спогадами. Неодмінною часткою таких спогадів стає рослинний світ рідного краю. Для одних це білокорі струн­кі берізки чи тремтливі тендітні тополі, для інших — барвисто уквітчані килими вологих луків чи смарагдове полотно гірських полонин.

Рослинний світ України вражає багатством і розмаїттям. Називається він од­ним словом — флора. Була така грецька богиня квітів, весни, а також веселощів. Весь рослинний світ України налічує, за даними вчених-ботаніків, чотири з по­ловиною тисячі видів! Це не враховуючи водоростей, грибів, лишайників.

Отже, Україна — один із густонаселених і освоєних людиною куточків пла­нети. Під впливом людської діяльності рослинний світ України потерпає та за­знає змін. Стає все менше рослин-ендеміків (тобто рослин, що живуть тільки в одному місці на планеті). Асканія Нова, наш унікальний заповідник, рік у рік втрачає позиції, все меншим і меншим стає дендропарк, не приживаються нові види рослин, вимирають старі. А все ж залежить від нас — людей!

У наш час охорона рослинного світу залежить тільки від нас самих і саме від нас залежить, що ми передамо у спадок своїм нащадкам: буйно-зелені ліси й по­вноводні ріки чи гектари спустошеної землі, не здатної виплодити навіть жов­теньку кульку кульбабки?..

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (03 Октябрь 2017) | Просмотров: 20 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2017