Четверг, 30 Март 2017, 10:54
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Loading
Меню сайта
Предметы

 

Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 26
Гостей: 26
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Оспівування образу Чарівної Дами у творі Дж. Рюделя «Канцона»

I.        Ставлення до жінок в епоху середньовіччя. (Епоха середньовіччя в Західній Європі була наповнена суперечностями. Саме в цю епоху у багатьох країнах на вогнищах спалювали жінок, яких називали відьмами, і возвеличували в піснях образ Чарівної Дами, заради якої лицарі чинили подвиги і з ім’ям якої вмира­ли на полі бою.)

II.      Чарівна Дама — узагальнений образ коханої жінки в лицарському творі Дж. Рюделя «Канцона».

1.     Поетизація «кохання віддалік». (Чарівну Даму ще називали «кохання відда­лік», бо часто лицар присвячував свої вірші і подвиги жінці, з якою навіть не був знайомий. Це було ідеальне, чисте кохання.)

2.     Кохання, що тішить у горі. (Для закоханого було великим щастям побачи­ти даму свого серця, але і на відстані її уявний голос тішить у горі, розга­няє смуток. Поет називає своє «кохання віддалік» святим, мріє про нього і забуває усі нещастя й негаразди.)

3.     Душевні муки закоханого поета. (Поет мріє, щоб Господь привів його до коханої, тоді він матиме змогу розповісти їй про своє почуття і більше не мучитиметься на відстані. Він зумів пронести через життя своє кохання чистим, не заплямованим не те що зрадою, а й навіть поганою думкою, і кохана має знати про це.)

III.     Почуття, що розбиває серце. (Дж. Рюдель описує своє «кохання віддалік», ідеалізує його, тішиться думкою про можливу зустріч і зізнання. Але разом із тим його серце наповнюється жалем і гнівом, що він кохає віддалік, і сприй­має це почуття як кару небесну, яка мучить його «в страшній борні».)

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (16 Май 2016) | Просмотров: 62 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2017