Четверг, 18 Января 2018, 11:44
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 47
Гостей: 47
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Позитивні образи «Пісні про Роланда»

І.    Завдання, яке ставив перед собою автор «Пісні про Роланда». (Турольд у «Пісні про Роланда» не уславлював минуле, а утверджував ідеали, на які мають рівня­тися сучасники й нащадки славних лицарів. Він закликав франків бути сміли­вими, мужніми, вірними, як Роланд і його друзі.)

3.       Позитивні образи «Пісні про Роланда».

1.     Образ Роланда. (Роланд, головний герой твору, лицар, який не знав стра­ху. Він вірно служив королю Карлу, захищав інтереси Франції, утверджу­вав християнство у світі.)

2.     Образ короля Карла. (Король Карл був мудрим правителем. Він умів само­стійно вирішувати складні державні питання, цінував відданих йому і бать­ківщині людей, мужньо боровся із ворогами і нещадно карав зрадників.)

3.     Образ Олів’єра. (Граф Олів’єр, друг Роланда, у битвах завжди був поруч із лицарем, захищав його від підступних ударів ззаду. Та, разом із тим, міг чесно і прямо вказати Роландові на його помилки, розгніватися на друга за нерозумну сміливість і не приховувати свого невдоволення. Він був від­даним Роландові до останнього, і тільки смерть поклала край цій дружбі.)

III.     Патріотизм і відданість високим ідеалам позитивних героїв «Пісні про Ролан­да». (Роланд, король Карл, граф Олів’єр, архієпископ Туркін, а разом із ними інші лицарі-барони та прості воїни-франки виявили чудеса героїзму у битві з іновірцями. Усі вони любили Францію-красуню, вірили в єдиного Бога і зара­ди своїх ідеалів готові були полягти в бою.)

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Просмотров: 149 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2018