Четверг, 18 Января 2018, 23:59
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 10
Гостей: 10
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

«Я розкажу тобі таке, чого не може інший...» (лірика В. Підпалого)

I.      Загальна характеристика творчості Володимира Підпалого. (Лірика поета про­йнята надзвичайною щирістю й своєрідною інтимністю спілкування автора із читачем. Зрештою, ліричність поширюється навіть на поезії із патріотич­ним пафосом. Для ліричного героя В. Підпалого характерна справжня щи­рість, тонкі відчуття, емоційність, елегійність сприйняття світу й оптимізм.)

II.     Лірика Володимира Підпалого.

1. «Тиха елегія». («Тиха елегія» — поезія патріотична. Уже сама назва є досить оригінальною як для твору із патріотичним пафосом. Цією назвою пись­менник підкреслює, що справжнє почуття патріотизму є не гучними закли-

ками і промовами, а чимось досить особистим, тихим, інтимним. Патріо­тизм, любов до своєї землі — десь на рівні внутрішніх відчуттів і говорити на цю тему варто тихо, елегійно, або й взагалі не говорити. «...Від них не відокремлю себе і тоді, як в землю перейду» — патріотизм не як сукупність пишних фраз, а як відчуття і спосіб існування робить людину вічною, наві­ки пов’язує її із історією свого народу — як із пращурами, так і з далекими нащадками. У вірші «Тиха елегія» патріотичні почуття висловлені на диво щиро, справді «елегійно», але від того вони видаються тільки переконливі­шими, емоційнішими.)

2.     «Запросини». (Цей вірш наскрізно символічний. Образи у поезії, як і рит­міка цього твору, досить прості. Проте символічне навантаження робить зміст поезії дуже глибоким. Образи ночі, трьох замків, золотого човна, хо­лодного неба створюють особливий художній світ, що символізує єдність духовного та реального, глибокі роздуми над життями і водночас життєвий оптимізм. Рефреном лунає «ходімо» — недарма вірш має таку назву. Автор запрошує читача обрати правильний шлях і слідувати ним. Поезія пройня­та ліричним настроєм. Шлях до добра, до світла може видатися складним, проте це єдиний правильний шлях. Автор у символічній формі закликає вірити в нього: «Навіть якщо не дійдемо — ходімо!»)

III.     Особисті враження від прочитаних віршів.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (18 Октября 2016) | Просмотров: 102 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2018