ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Творча спадщина Леоніда Глібова

I.      Життєвий шлях Леоніда Глібова. Початок літературної діяльності молодо­го письменника. (Початкову освіту Глібов здобув удома за допомогою мате­рі. Пізніше навчався у Полтавській гімназії, де й почав писати вірші, вида­ні 1847 року окремою збіркою. Продовжував навчання у Ніжинському ліцеї. Протягом усього життя не залишав літературної творчості.)

II.     Творча спадгцина Л. Глібова.

1.     Поетичні твори. (Велика частина творчого доробку Глібова — ліричні тво­ри. Одним із найвідоміших є поезія «Журба». У віршах Глібова наявний глибокий ліризм, тонкі почуття, майстерне змалювання природи, обра­зи-символи, філософські роздуми над життям людини. Поетична мова віршів вишукана, насичена яскравими епітетами, часто стилізована під ритміку народних пісень.)

2.     Байки. (Глібов відомий читачам передусім як байкар. У байках в алего­ричній формі автор висловлює ідеї і судження, які не мав змоги сказа­ти відверто через наявність жорсткої цензури. Творчий доробок Глібова у цьому жанрі складається з понад ста байок, видання яких було вкрай ускладнене за життя письменника. Вдалося видати збірку байок, але май­же весь наклад було знищено згідно з Валуєвським циркуляром. Вийшла друком і друга, доповнена, збірка. Мова байок насичена жартами та при­хованими дотепами, різноманітними художніми прийомами. Байки Глі­бова охоплюють різні теми, проте в усіх творах засуджується ледарство, заздрість, скупість та інші вади людського характеру. Яскраво змальовані типи, що зустрічаються у байках як у вигляді тварин, так і у вигляді лю- дей-типів, не втрачають своєї актуальності і дотепер.)

3.     Публіцистична діяльність. (Окрім поезій та байок, Глібов багато працю­вав над публіцистичними творами. З-під його пера виходять статті, фей­летони, театральні огляди. Він бере участь у друкуванні так званих «ме­теликів» — невеличких брошур з творами, призначеними для читання простим людом. Протягом кількох років Глібов був редактором газети «Чернігівський листок».)

III.     Значення поетичної, байкарської та публіцистичної творчості Леоніда Глібова.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать

Похожие сочинения
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 103 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

В качестве благодарности - оставьте, пожалуйста, свой отзыв о сайте на WoT и/или напишите комментарий ниже
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Allcompositions © 2018
Хостинг от uCoz