Четверг, 14 Декабрь 2017, 00:35
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 16
Гостей: 16
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 8 клас Добавить сочинение

Історичне підґрунтя поеми Т. Шевченка «Гамалія»

I.      Тарас Шевченко — видатний співець козаччини. (Значення творчості Шев­ченка в українській літературі. Різноманітність тем творів Кобзаря. Стисла характеристика творів на історичну тематику.)

II.     Історична поема «Гамалія».

1.     Жанр поеми. («Гамалія» — це історична поема. Визначення жанру поеми. Художні прийоми, використані у поемі. їхнє значення для створення об­разів козаків.)

2.     Зображення козаків. (Образи козаків майстерно змальовані Шевченком. Вони постають перед нами мужніми, сміливими, справжніми патріотами. Усі козаки, зображені у поемі, є узагальненими образами.)

3.     Історичне підґрунтя поеми. (Події, зображені у поемі «Гамалія», насправ­ді не відбувалися саме так, як їх зобразив автор, хоча багато подібних епі­зодів з життя козаків мали місце. Але, так само, як і образи поеми, вони є певним узагальненням. Зображені у поемі ситуації дають нам змогу уя­вити справжнє життя козаків. Хоча сюжет поеми й вигаданий, проте іс­торичні реалії змальовані Шевченком правдиво. Образи козаків та їхні вчинки відповідають історичним фактам та відомостям.)

4.     Образ Гамалії. (Отаман Гамалія є узагальненим образом козацького ва­тажка. Він мужній та сильний, готовий жертвувати собою заради своєї Батьківщини та свободи братів-козаків.)

III.     Значення поеми «Гамалія».

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 8 клас | Добавил: 00dima (02 Май 2017) | Просмотров: 32 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2017