Вторник, 16 Января 2018, 23:17
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 16
Гостей: 16
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Яким я уявляю князя Ігоря (За «Словом о полку Ігоревім»)

Ліро-епічна поема «Слово о полку Ігоревім» — це дорогоцінна спадщина на­ших предків, перша літературна пам’ятка Кшївської Русі.

Вивчаючи цей твір, я познайомилася з низкою образів, які оспівав далекий мій предок. Це й Ігор, це і Вееволод, це і Ярославна. Дуже схвилював мене автор тим, що майже в кожному рядку відчутне його вболівання за долю русичів, за рідний край.

Одним із головних образів поеми є образ Новгород-сіверського князя Ігоря Святославича, до якого невідомий автор відчуває особливу любов і симпатію.

У моїй уяві князь Ігор — це мужній воїн у шоломі і кольчузі, з великим довгим мечем у руці. Він вправно сидить на коні, а погляд його світлий, людя­ний, а не жадібний, нечиетий. Його похід — це не гонитва за здобиччю, а бажання відкинути ворога від кордонів Руської землі, захистити русичів від половців.

Мені імпонує відвага Ігоря, його взаємовиручка, здатність прийти на допомо­гу воїну в бою. А з іншого боку, Ігор постає як князь, який прагне, щоб про його відвагу, безстрашність заговорили й інші князі. А тому я уявляю Ігоря і як трохи гордовиту людину, трохи егоїстичну, можливо, через молодість, можливо, з яки­хось інших причин. Мені здаєтьея також, що Ігор — дуже самовпевнений, бо хотів еам здобути собі слави, більше турбувався про свою честь. А ще він був чеетолюбним, бо заздрив елаві київеького князя Святослава, який зумів організу­вати на битву з половцями південноруських князів і здобути перемогу.

Кожна людина має як позитивні, так і негативні риси характеру. І мені подо- баєтьея те, що автор «Слова...» зобразив князя Ігоря не як людину-ідеал, а як звичайну людину — з її мужніетю, безетрашністю і з життєвими вадами одночае- но. Я вважаю, що саме цим Ігор і приваблює і автора, і читачів.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (08 Ноября 2017) | Просмотров: 38 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2018