Вторник, 16 Января 2018, 22:51
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 17
Гостей: 17
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Порівняльна характеристика образів Марусі й Наталки Полтавки

I.      Утвердження народної моралі та внутрішньої краси людини в творах літерату­ри. (Принципи народної моралі утверджували й Іван Котляревський у п’єсі «Наталка Полтавка» і Г. Квітка-Основ’яненко у повісті «Маруся».)

II.     Розкриття авторами душевної краси героїнь.

1.     Працьовитість, доброта, ввічливість Марусі та Наталки. (Наталку з самого початку п’єси бачимо за роботою, вона намагається догодити матері, і воз­ний говорить про неї: «Золото — не дівка!» Такою ж працьовитою, лагідною і привітною є й Маруся.)

2.     Вірність у коханні. (Маруся полюбила Василя з першого погляду і назавж­ди, мріє про одруження з ним. Наталка чотири роки нічого не знає про Петра, але продовжує кохати, чекає його повернення, мріє про сімейне щастя.)

3.     Сміливість і рішучість Наталки та покірність Марусі. (Наталка рішуче захи­щає своє кохання, сміливо виступає проти звичаїв, відмовляє возному, хоча вже й подала йому рушники. Маруся ж покоряється волі батьків, вона надмірно богобоязлива, своє кохання вважає гріхом.)

III.      Неповторність та оригінальність образів Наталки Полтавки та Марусі. (І Наталка, і Маруся — позитивні, реалістично змальовані образи жінок, які втілюють у собі найідеальніші моральні риси простих селянських дівчат. Ці образи чару­ють, захоплюють читачів своєю вічною молодістю.)

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (08 Ноября 2017) | Просмотров: 85 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2018