Понедельник, 22 Января 2018, 04:14
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 10
Гостей: 10
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Печорін і Грушницький - герої роману М. Ю. Лєрмонтова «Герой нашого часу»

I.      Композиційна й ідейна роль образу Грушницького в романі. (У центрі роману — образ Печоріна. Конфлікт Печоріна з Грушницьким — один з основних, як протистояння істинного і помилкового. Грушницкий втілює світ, проти якого повстає Печорін.)

II.     Грушницький — пародія на Печоріна.

1.     Система поглядів, що визначає поведінку героїв. (Розум Печоріна (здат­ність до самоаналізу, логіка суджень) — обмеженість Грушницького (не­вміння розібратися в найпростіших життєвих ситуаціях); справжнє розча­рування в житті в Печоріна — гра, модна маска в Грушницького; зневага Печоріна до умовностей світу — прагнення Грушницького ввійти в аристо­кратичне коло; невдоволення Печоріна самим собою — самовдоволення Грушницького; самовладання, витримка, холоднокровність Печоріна — гарячковість і нестримність Грушницького; справжній ліризм, поетичність натури Печоріна — вульгарність Грушницького й ін..)

2.     Взаємини Печоріна і Грушницького. (Грушницький заздрить Печоріну, від­чуває його перевагу. У глибині душі ненавидить. Печорін ставиться до Груш­ницького зневажливо і зверхньо. Бачить гірше втілення тих рис, з якими бореться в собі. Неможливість співіснування — трагічна розв’язка — дуель.)

III.      Життєвість і правдивість створених характерів. (Наявність у будь-якому суспі­льстві людей, здатних аналізувати навколишню дійсність, що намагаються знай­ти своє місце в житті, об’єктивно оцінювати свої дії і вчинки — і тих, котрі прагнуть грати чужу роль, не здатні знайти власне «я», посередні, відсталі.)

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (28 Ноября 2017) | Просмотров: 26 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2018