Понедельник, 22 Января 2018, 03:51
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 10
Гостей: 10
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Мотиви лірики Лесі Українки

Подпись: І.Різноманітність поетичної спадщини Лесі Українки. (Леся Українка — велика дочка українського народу. Її творчість вражає незламною мужністю і великою майстерністю. Її вірші, елегії, поеми, драматичні поеми вражають силою тала­нту, емоційною наснагою.)

Подпись: II.Мотиви лірики поетеси.

1.    Духовна єдність творів Лесі Українки з народом. (У всіх творах поетеси на першому плані завжди постають мужність і оптимізм, віра в себе і в свою країну. Глибокі національні почуття будили в душі письменниці протест проти соціального й національного гноблення України. З цих почуттів ав­торки народжувалась мужня заклична поезія.)

2.    Основні мотиви лірики Лесі Українки. (Мені здається, що на перший план слід поставити патріотичні мотиви, які тісно переплітаються з оптимізмом, з мрією поетеси зробити свій народ вільним і щасливим. Ці мотиви звучать у поезіях «Напис в руїні», «І все-таки до тебе думка лине», «Дим», «Товари­шці на спомин».

Мотивами молодості й кохання пронизані поезії «Все, все покинуть, до тебе полинуть», «Твої листи завжди пахнуть зов’ялими трояндами».

Цілий ряд поезій Лесі Українки пронизані мотивом про роль і призначення поета та його поетичного слова: «Сопіга 8рет зрегої», «Слово, чому ти не твердая криця», «Як я люблю оці години праці».

Поезія Лесі Українки пронизана і філософськими мотивами. Зачарована великою і грандіозною картиною світу, поетеса б’ється над питаннями, де шукати щастя, волю, надію («Напис в руїні», «Якби вся кров моя уплинула отак»).)

III.     «Хто хоче знати життя її серця, хай читає її твори». (Так сказала про поезію Лесі Українки Л. Старицька-Черняхівська. То ж, якщо бажаєте дізнатися про думи серця поетеси — читайте її твори.)

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (28 Ноября 2017) | Просмотров: 78 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2018