Понедельник, 22 Января 2018, 04:04
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 14
Гостей: 14
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

«Лісова пісня» Лесі Українки - прекрасна казка про любов і зраду

I.      «Лісова пісня» Лесі Українки — шедевр української драматургії. («Лісова піс­ня» — це багатопланова філософська драма-феєрія, що чарувала, чарує і, споді­ваюсь, буде чарувати світову громадськість. За її мотивами створено спектаклі, фільм, балет. Твір цей — це шедевр драматургії.)

II.     Казковий світ Полісся у «Лісовій пісні» Лесі Українки.

1.     Жанр твору. («Лісова пісня» — це проблемно-філософська драма-феєрія — неповторно прекрасна казка. Світова література не знає іншої драми такого роду, яка б за яскравістю образів, за повнотою відтворення єдності людини і природи порівнювалася з цим твором Лесі Українки.)

2.     Основна проблема «Лісової пісні». (В основі драми-феєрії лежить проблема боротьби за вільне, творче, духовно багате життя, незгасаюча людська мрія про щастя.)

3.     Сюжет і композиція «Лісової пісні». (В основі сюжету твору лежить гост­рий соціально-психологічний конфлікт: мрія і дійсність, невідповідність дійсності поетичній мрії героїні, любов та зрада. Авторка показує багато обдаровану натуру Мавки і людську обмеженість і бездуховність, з якими зіткнулася лісова істота. Конфлікт розкривається через взаємодію реаль­них і казкових образів. Це своєрідне переплетення життя природи з жит­тям людини.)

4.     Соціальний конфлікт драми-феєрії. (Заради збільшення господар­ських статків своєї родини мати нехтує сильними взаємними почуття­ми двох молодих сердець, намагається будь-якою ціною розлучити за­коханих.)

5.     Образи Лукаша і Мавки — уявлення Лесі Українки про людину. (Обидва герої мають риси вимріяної поетесою людини. Донька лісу Мавка і селянсь­кий син Лукаш борються за своє щастя. Але Лукашеве щастя недовге. Лу- каш зрадив свої почуття, пішов проти природи — а значить, втратив ра­дість, любов і, зрештою, людську подобу.)

III.      Джерела драми-феєрії. (Поетеса змальовує казкові образи такими, якими вига­дала їх людська фантазія. Реальне життя і його своєрідне відображення в усній народній творчості — це головне джерело твору, яким поетеса вчить нас люби­ти природу, пізнавати її закони, берегти.)

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (28 Ноября 2017) | Просмотров: 101 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2018