Понедельник, 11 Декабрь 2017, 22:54
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 51
Гостей: 51
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

«Історія - це насамперед картина злочинів і нещасть. Натовпи людей зникають на її завеликій сцені...»

1.     Погляди Вольтера на історію народів. (Великий письменник епохи Просвітни­цтва, Вольтер розглядає історію народів як історію їх зіпсування цивілізацією. Він вважає, що саме цивілізація винна у затьмаренні народу релігією, що об­крадання народу можновладцями також є наслідком спотвореного історично­го шляху народів.)

2.     Простак як уособлення народу, не зіпсованого цивілізацією. (Вольтер ідеалі­зує просте життя народів за часів, коли не було ніяких держав. Розум, не за­тьмарений цивілізацією, вважає Вольтер, здатний мислити розумно, поводи­тися природно. Гурон, який прибув до країни, не вміє і не розуміє нічого із законів так званого «цивілізованого суспільства». Таким він і залишається, по­при усі намагання зробити його громадянином суспільства.)

3.     Чиє Простак ідеалом для Вольтера? (Оскільки Простак — людина з країни, не спотвореної цивілізацією. Простак є ідеальною, не зіпсованою людиною, яка не вірить у Бога, не розуміє, навіщо суспільству так багато законів, якщо усі їх порушують.)

4.     Війна як один із найстрашніших пороків, притаманний людській цивілізації. (Вольтер зображає війну як безглузду боротьбу, наслідком якої є смерть бага­тьох людей. Читач бачить і сприймає війну очима Простака, який не розуміє, за які примарні цінності вона точиться.)

5.     Розгляньте життя сучасного суспільства та поміркуйте, які пороки, описані Вольтером, існують у ньому і сьогодні. (Сучасне суспільство хоч і дуже дале­ко відійшло від часів Вольтера, але у ньому залишилися вади зіпсованого сус­пільства, описаного великим письменником — брехливість, хабарництво, без­принципність, сластолюбство та ін. Поясніть ваше ставлення до вад сучасного суспільства, до функцій державних та релігійних інституцій, до війни як спо­собу розв’язання суперечностей. Поясніть ваше ставлення до війни як засобу вирішення міждержавних проблем.)

6.     Який шлях для розвитку людства ви б обрали? (Чи буде існувати держава як інституція у майбутньому? Чи буде у майбутньому місце брудній боротьбі за владу, підступним діям, неправедним війнам? Чи будуть збережені у майбут­ньому церква як духовна інституція? Чи буде у житті людини майбутнього міс­це для родинного щастя, кохання? Чи можлива у майбутньому ідеальна країна, з якої вийшов Простак? Чи можливе саме існування у спотвореному, брудно­му світі природної людини?)

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (19 Октябрь 2016) | Просмотров: 68 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2017