Четверг, 18 Января 2018, 23:59
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 10
Гостей: 10
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Іронічне ставлення до суспільства у творі Е. Т. А. Гофмана «Малюк Цахес на прізвисько Циннобер»

I.      Іронія та її форми у художньому тексті. (Іронія є формою вираження думок, сміх із чогось. Іронія у Гофмана виникає через зведення зла у всесвітню кате­горію, «абсолютне зло», та синтез протилежностей — реального та ірреального, людського і казкового. Гротеск, гіпербола, глузування, жарт як форми іронії.)

II.     Іронія у творі Гофмана «Малюк Цахес».

1.     Герої Гофмана як засіб показати філістерське суспільство. (Малюк Цахес, Ліза, Князь Барзануф та ін.)

2.     Цетральна метафора твору як спосіб іронічного висвітлення влади золо­та. (Три золоті волоски, подаровані феєю Розабельверде Цахесові як уособ­лення влади золота.)

3.     Гра у творі Гофмана «Малюк Цахес». (У смішні перетворення грають ча­рівники — фея Розабельверде, Проспер Альпанус.)

4.     Глузування з реальних персонажей, які уособлюють окремі риси суспіль­ства. (Барсануф — пихатість, Мош Терпін — відсутність розуму, Фабіан — відсутність романтизму, приземленість, Протекстатус — хитрість та улес­ливість та ін.)

5.     Гіперболічність у зображенні героїв твору. (Малюк Цахес перетворюється з маленької потвори на велику і страшну, у кожного з персонажів переважає якась одна гіперболізована риса характеру.)

6.     Жарт у казці. (Жарт, використаний Гофманом для виявлення характерів сво­їх персонажів. Жартують фантастичні, казкові персонажі з реальних людей.)

7.     Сміх із вад суспільства у творі Гофмана. (Письменник наголошує, що су­часне йому суспільство — темне, нерозбірливе, зайняте своїми нагальними потребами, не здатне на кохання, дружбу — не захищене від таких потвор, як Малюк Цахес; висновок Гофмана: Цахесів творить погане, неосвічене суспільство.)

III.     Іронія як спосіб виявлення поганих рис характеру і окремих людей, і суспіль­ства в цілому. (Цахеси, Барсануфи, бідні Лізи, Терпіни у сучасному житті. ГЦо станеться, якщо такі чарівники з’являться у якійсь країні, місті, навіть у класі?)

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (19 Октября 2016) | Просмотров: 124 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2018