ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 23
Гостей: 23
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Лист Тетяни до ОнЕгіна у романі 0. Пушкіна «Евгеній ОНЕГІН»

Татьянин лист переді мною; Мов скарб, його я бережу...

О. Пушкін

Листування як джерело знань про особистість і епоху. Листування О. Пушкіна з дружиною, Н. Гончаровою. Листи як віддзеркалення життя душі. (Повільна течія думок у листах допомагає зрозуміти людину — письменника, філософа, вченого... Листи знаменитих людей допомагають пізнати їхній внутрішній світ і світ навколишній, зрозуміти деталі історичного процесу.)

II.     Лист Тетяни до Онєгіна у романі О. Пушкіна «Євгеній Онєгін».

1.     Лист, написаний головною героїнею роману О. Пушкіна «Євгеній Онєгін» Тетяною Ларіною. (Палкі слова закоханої дівчини вже багато років хвилю­ють і підносять почуття. Мова листа французька: «Ну що ж! Признатись я готов: жіноцтва нашого любов не розмовляє ще по-руськи, вживати гордий наш язик поштову прозу ще не звик...»)

2.     Тетяна — авторка листа до Онєгіна. («...Зле по-руськи знала, журналів на­ших не читала, і для думок і почуттів їй бракувало рідних слів».)

3.     Роздуми над текстом листа Тетяни. (Текст списаний з французького рома­ну Руссо «Нова Елоїза», але перероблений Пушкіним у віршовану форму, для того, щоб наблизити до російського читача.)

4.     Емоційний настрій листа Тетяни. (Лист сповнений хвилювання, сорому за свою поведінку, за свою родину, яку вона вважає недостойною знайомства з Онєгіним. «А ми... нічим не славні ми, хоч вам і раді простодушно...» Для неї нещасливе кохання — життєва катастрофа: «Нащо ви прибули до нас?..»)

5.     Любовний лист як документ цільної і величної натури Тетяни. (Читаючи листа, ми бачимо, як з дикуватого підлітка народжується закохана жін­ка — сильна, горда своїм почуттям. Тетяна розуміє, що кохання — це дар Божий, вона не може ним нехтувати, і їй все одно, хто він — «ангел мій ласкавий, чи спокуситель мій лукавий», «душі дівочої мана».)

III.     Лист Тетяни як вставний твір і самостійний уривок у романі О. Пушкіна «Євгеній Онєгін». (Текст листа, написаний як емоційний віршований переказ французького зразку, набуває самодостатності і можливості існування окремо від роману.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (19 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 686 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Имя *:
Email *:
Код *:

Allcompositions © 2018
Хостинг от uCoz