Четверг, 18 Января 2018, 11:37
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 18
Гостей: 18
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

«Кроки» Раскольникова до злочину (за романом Ф. ДОСТОЕВСЬКОГО «ЗЛОЧИН І кара»)

I.      Роман Достоєвського «Злочин і кара» — один із видатних творів світової літе­ратури (це «енциклопедія життя Росії 60-х років»; нелюдськість буржуазного суспільства; пошуки виходу із світу користі і наживи у царство добра і правди).

II.     Що призвело Раскольникова до злочину?

І. Події, що підштовхнули до вбивства старої лихварки (застава каблучки — подарунка сестри Дуні; випадково почута у трактирі розмова студента з

офіцером про «незначну, люту (...) стару, (...) усім шкідливу»; лист від ма­тері про те, що сестра жертвує собою заради нього; зустріч з Мармеладо­вим, історія Сонечки, Катерини Іванівни).

2.     Стаття Раскольникова «Про злочин» (теорія Раскольникова про людей «нижчих» і «власне людей», які мають право «заради своєї ідеї» «пересту­пити» хоча б і через труп, вбивати).

3.     Що вплинуло на рішення Раскольникова (бажання перевірити «воша» він, як усі, чи людина, «твар тремтяча» чи «право має»; не навколишнє середо­вище, а його особисті переконання — ідея, що охопила його і володіла ним, і потребувала негайного втілення).

III.     Через страждання — до істини (народження Раскольникова «згори», що відбу­лося на каторзі, прихід ДО Бога; переконання Достоєвського в тому, що вища чеснота полягає в покірності, а «страждання — то і є життя»).

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (19 Октября 2016) | Просмотров: 110 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2018