ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

Усе добро на світі від любові

Любов — це почуття, яке Бог дав лише найкращому своєму творінню — лю­дині. З любові твориться усе прекрасне на Землі. Людина приходить на планету, щоб залишити після себе добру пам’ять. Життя дуже коротке, тому треба поспі­шати творити добро. «Давайте залишатися людьми. Бо це мистецтво — щонайви­ще в світі...» — писала Валентина Малишко.

Згадується роман Олеся Гончара «Твоя зоря». Кирило Петрович Заболотний, головний герой твору, — людина великої душевної щедрості. Не задумуючись, він погоджується летіти за океан, щоб боронити чужих дітей від горя і голоду. Дехто із колег Кирила вважав це небезпечним, але Заболотний боровся за те, щоб біль­ше на землі не повторилася трагедія Хіросіми.

Заболотний гине, та люди ніколи не забудуть його подвигу. Пам’ятатиме свого милого і Соня — Софійка, вдивляючись у небесну зорю, куди відлетіла її любов.

Люди, які здатні творити добро, були, є і завжди будуть. Один із них — це мій дідусь. Він не чинив подвигів, а просто усе життя чесно працював, виховував ді­тей, піклувався про долю своїх близьких. Головною рисою його характеру було благородство і любов до людей, до рідної землі. Він жив, творячи добро, і люди любили його за це.

Отже, усе добро, яке є на світі, твориться від любові до ближнього, до хмарин­ки і тваринки, до рідної землі і всього сущого.

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать

Похожие сочинения
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (17 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 140 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

В качестве благодарности - оставьте, пожалуйста, свой отзыв о сайте на WoT и/или напишите комментарий ниже
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Allcompositions © 2018
Хостинг от uCoz