Понедельник, 22 Января 2018, 00:34
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

Літературні твори представників української діаспори (огляд творчості Евгена Маланюка)

I.      Представники «Празької школи». (В українській діаспорі існували різні школи, творчі угруповання, літературні об’єднання письменників. Найважливіші з цих осередків були в Празі, Парижі, Берліні. Великий внесок у розвиток української поезії зробили Є. Маланюк, Ю. Дараган, Юрій Клен, О. Ольжич, О. Теліга.)

II.     Особливості лірики Євгена Маланюка. (Для поезій Є. Маланюка характерни­ми є історіософічні мотиви, принципове заперечення руйнівних чинників як у суспільстві, так і в мистецтві, несприйняття авангардизму, критичне ставлення до стильових тенденцій модернізму.)

III.     Тематичне спрямування. (Центральною темою лірики Маланюка є вольова особистість, безкомпромісний максималіст. Поезія Євгена Маланюка є при­страсним свідченням повної драматизму історичної долі України, доносить до нас біль і тугу вигнанців з рідного краю на чужину. Євген Маланюк упродовж усього життя був дуже цілісною людиною як світоглядно, так і за художніми смаками. Усі збірки поета пройняті одним духом і стилем.)

IV.    Проблематика творів Євгена Маланюка. (Уся творчість поета позначена тугою емігранта за рідним краєм. З кожною збіркою біль поетового серця посилюєть­ся. Так у збірці «Єтилет і стилос» розкривається вічна проблема: що має бути визначальним у художній літературі — краса чи служіння суспільним інтересам. Символи стилоса і стилета не протиставляються один одному. Пристати до яко­гось берега — значить стати або митцем, або революціонером. Проблема вибору поета-емігранта яскраво зображена у ліричному життєписі «Біографія». У тво­рі йдеться про загострені душевні переживання перед лицем жорсткої правди. Прийоми антитези у змалюванні краю доброти, сповненого сонячного світла, та суворими уроками минувшини, відчутні у ліричній поезії «Строфи».)

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (19 Октября 2016) | Просмотров: 180 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2018