ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 21
Гостей: 21
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

Творчість Ю. Мушкетика: яскраві сторінки

 

I.      Початок творчого шляху. (Літературну діяльність Ю. Мушкетик розпочав у студентські роки. У 1954 році побачив світ його історичний роман «Семен Па­лій», а в 1957 — історичний роман «Гайдамаки». (Він співзвучний із шевчен­ківською поемою, хоча Ю. Мушкетик написав роман-панораму, в ньому ве­лика кількість дійових осіб).)

II.     Ю. Мушкетик — людина великого творчого потенціалу. (Письменник посту­пово переходить на сучасну тематику. Тому свідченням стали його повісті, присвячені античності: «Смерть Сократа» і «Суд над Сенекою». Історія не дає письменнику спокою, але його теж вабить і сучасність. Ю. Мушкетик написав чимало книг про наше сьогодення. Романи «Позиція», «Рубіж» відзначено ви­сокими літературними нагородами. Книжки «Біла тінь», «Вернися в дім свій», повість «Біль» видані за кордоном і досить прихильно оцінені критиками.)

III.     Сутність людини у тогочасному суспільстві. (Тему відповідальності людини перед суспільством і самим собою письменник розкриває художньо перекон­ливо на високому мистецькому рівні у романі «Яса» (1970—1974). Лише у 1987 році цей твір опубліковано у видавництві «Радянський письменник» окремим виданням. Оповідання «Суд» належить до наступного періоду творчості авто­ра (80-і роки) і продовжує попередні дослідження сутності людського життя в значно глибшому аспекті.)

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать

Похожие сочинения
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (19 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 106 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

В качестве благодарности - оставьте, пожалуйста, свой отзыв о сайте на WoT и/или напишите комментарий ниже
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Allcompositions © 2018
Хостинг от uCoz