Пятница, 15 Декабрь 2017, 10:29
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 53
Гостей: 53
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

Образ Едварди (за романом К. Гамсуна «Пан»)

І. К. Гамсун — майстер зображення складних характерів. (Видатний норвезький письменник К. Гамсун досяг високої майстерності у передаванні тонких пси­хологічних станів людини, що часто не піддаються логічному аналізові, зміни настроїв, які іноді важко пояснити. Характери його героїв багатогранні, пере­конливі.)

II.     Едварда — одна з головних героїнь роману К. Гамсуна «Пан».

1.     Місце образу Едварди в романі. (Одна з головних сюжетних ліній твору — любовні стосунки Глана й Едварди. Письменник навіть хотів спочатку на­звати роман «Едварда».)

2.     Оточення, в якому зросла дівчина. (Єдина дочка багатого купця Мака зростала в міщанській атмосфері. Рано втратила матір. Батько душі не чув у своїй доньці, потурав усім її примхам.)

3.     Норовистий характер Едварди. (Едварда тільки удавала, що слухається батька, насправді ж робила те, що їй забажається.)

4.     Прагнення до незалежності. (Понад усе цінувала свою незалежність. У всяко­го, хто намагався на неї вплинути, раз і назавжди відбивала охоту робити це.)

5.     Романтична вдача героїні. (Едварда — шукачка пригод, у неї багата фанта­зія. Вона чекає на свого принца, який неодмінно має з’явитися здалеку і бути не таким, як інші.)

6.     Стосунки з Гланом. (Стосунки Едварди з Гланом нагадують поєдинок, із якого вона прагне вийти неодмінно переможницею. Едварда любить Гла­на, але хоче підкорити його собі. Тому вона то наближає до себе коханого, то відштовхує його. Едварда не здатна кохати безоглядно, всім серцем.)

III.     Чи може Едварда бути щасливою? (Едварда живе у постійному очікуванні майбутнього чуда. Це очікування заважає їй роздивитися, оцінити і прийня­ти теперішнє, тобто своє кохання до Глана. Ставши назло Гланові дружиною фінського барона, Едварда не стала щасливою. Про це свідчать події, що від­буваються в епізоді «Смерть Глана». Та Глан вважав за краще вмерти, ніж по­вернутися до Едварди.)

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (20 Ноябрь 2016) | Просмотров: 148 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2017