Пятница, 15 Декабрь 2017, 10:27
Приветствую Вас Гость | RSS

ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Меню сайта

 

Предметы
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 55
Гостей: 55
Пользователей: 0


Сочинения

Главная » Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

Образ Воланда в романі М. Булгакова «Майстер і Маргарита»

Подпись: І.Роман «Майстер і Маргарита» — твір складної жанрової природи. (В своєму підсумковому романі Булгаков шукав нові шляхи втілення проблем, що його хвилювали. І він знайшов їх, поєднавши реальний, історичний і фантастич­ний світи. Останній належить духу зла, повелителю тіней Воланду і його по­чту.)

Подпись: IIОбраз Воланда.

  1. Поява князя тьми на Патріарших. (У суперечку Берліоза і поета Бездом­ного про Ісуса втрутився дивний громадянин з іноземним акцентом. «По виду лет сорока с лишним. Брюнет. Правьій глаз черньїй, левьій почему- то зеленьїй. Брови черньїе. Но одна вьіше другой». Під пахвою ніс трос­тину з набалдашником у вигляді голови пуделя.)
  2. Мета появи Воланда у Москві 30-х років. (Поява Воланда — не випадко­вість. У нього є мета — подивитися, чи змінилися люди впродовж століть. Він також має вирішити долю Майстра, що написав роман про Понтія Пілата, і водночас провчити московських обивателів.)
  3. Три доби в столиці:
  • вакханалія в будинку Грибоєдова;
  • сеанс чорної магії;
  • почет Воланда оселяється в квартирі Берліоза;
  • спостереження і висновки Воланда. (Спостерігаючи Москву і москви­чів, Воланд і його почет вершать свій суд: вони карають обивателів за жадібність, неуцтво і шахрайство. Але в цілому Воланд не розчарова­ний: «Люди как люди... Любят деньги, но ведь ото всегда бьіло.... Ну, легкомьісленньїе... но и милосердне иногда стучится в их сердца...»)

ПІ. Який підсумок перебування Воланда в Москві? (У житті москвичів мало що змінюється. Але улюблені герої Булгакова знаходять спокій. Дістає прощен­ня Понтій Пілат. Князь тьми вирушає далі випробовувати людей, вивіряти вічні істини, карати людські вади. Адже він «часть той сильї, что вечно хочет зла и совершает благо».)

Рассказать друзьям, чтобы не совпали сочинения!
Рассказать
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (02 Май 2017) | Просмотров: 131 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Allcompositions © 2017